personel UK

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
ewerthon

personel UK

Postautor: ewerthon » 16 lip 2011, 09:48

Poszukujemy pracowników fizycznych (kobiety i mężczyźni) do pracy w sektorze hotelarskim w ramach programu WORK EXPERIENCE UK. Nie wymagamy doświadczenia-pracodawca zapewnia szkolenie. Oferujemy prace na kuchni, sprzątanie pokoi oraz poszukujemy kelnerów i pomoce kuchenne

CV prosimy wysyłać na adres: ukpersonel@gmail.com

http://www.praca.zagranica.net/ad28376.htm

Parę tygodni temu było podobne ogłoszenie. Zadzwoniłem tam, a automat zakomunikował mi, że rozmowa jest płatna. Poza tym, podobno trzeba wpłacić jakąś zaliczkę za załatwienie pracy.

Tak sobie myślę, czy nie skorzystać z tej oferty. Czy jest ktoś, kto wie więcej na ten temat?

terri

Re: personel UK

Postautor: terri » 16 lip 2011, 10:58

CV prosimy wysyłać na adres: ukpersonel@gmail.com

http://www.praca.zagranica.net/ad28376.htm - widzialam to, ale niema tam ani nazwy firmy, ani ich adresu, ani zadnego kontaktu.

Parę tygodni temu było podobne ogłoszenie. Zadzwoniłem tam, a automat zakomunikował mi, że rozmowa jest płatna. Poza tym, podobno trzeba wpłacić jakąś zaliczkę za załatwienie pracy........I czy to cos Ci nie mowi...przeciez NIE WOLNO brac pieniadze za zalatwienia pracy... Sam chyba to wiesz.....

Tak sobie myślę, czy nie skorzystać z tej oferty. .....No to jak lubisz placioc za niewiadomo co, niewiadomo komu....to prosze bardzo.

ewerthon

Postautor: ewerthon » 16 lip 2011, 11:51

Parę tygodni temu dawali podobne ogłoszenie i nigdzie w internecie nie widziałem żadnych wpisów, że to są oszuści (a codziennie przeglądam mnóstwo portali z pracą ). Także tutaj nie nikt nie ostrzegał przed nimi, a nie wydaję mi się, że nie mieli żadnego odzewu. Na pewno co najmniej parę osób z tego skorzystało. Poza tym, od razu podają koszta i wszystkie szczegóły, a zazwyczaj jest tak, że u oszustów wychodzi to po jakimś czasie.

Sam już nie wiem co o tym myśleć, dobrze by było gdyby ktoś, kto tak pojechał w czerwcu wyraził jakąś opinie, ale takich osób brak, co mnie też trochę zastanawia...

ewerthon

Postautor: ewerthon » 16 lip 2011, 14:38

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl