Jan Zawodzki kolejny sozust

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
damian27267
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2011, 12:22

Jan Zawodzki kolejny sozust

Postautor: damian27267 » 30 cze 2011, 11:18

Witam
Oferta kształtuje się następująco
Nowy sezon się rozpoczyna i poszukuję osób do pracy na farmie która szybko się rozwija. Poszukuję około 25 pracowników do pracy przy zbiorach truskawek i borówek na farmach w okolicach Bremen w Niemczech . Nie musza to być osoby z doświadczeniem ale ważne jest to aby miały motywację oraz chęci do nauki nowych rzeczy oraz były odpowiedzialne i zdecydowane na rozpoczęcie pracy w najbliższym z możliwych terminów. Najbliższymi terminami wyjazdu są 1 lipca i 14 sierpnia
Wyjazd do Niemiec odbywa się na koszt własny w weekend poprzedzający rozpoczęcie pracy. Osobom, które mają kłopot z organizacją przejazdu i to zgłoszą, to organizujemy przejazd za pośrednictwem firmy przewozowej. Koszt przejazdu to 230 zł z Łodzi z głównego dworca autobusowego i 280 zł z Warszawy również z głównego dworca autobusowego w godzinach 9.00 z łodzi i 11.00 z warszawy . Pracodawca zajmuje się organizacją miejsc zakwaterowania (40 E/tyg.) oraz wszelkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem (19,30 E/tyg.) Organizuje również bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy [rowery lub samochód]. Po przyjeździe do Niemiec do dyspozycji pracowników jest polski koordynator, udziela praktycznych porad dot. zakwaterowania i pracy. Zakwaterowanie jest w domkach, w których znajdują się pokoje 4 lub 6 osobowe. Do dyspozycji kuchnia. 3 podstawowe posiłki dzienne są zapewniane przez pracodawcę.
Podstawowa stawka godzinowa w okresie początkowym to 7,5 euro netto\ h , wzrasta ona w miarę wzrostu doświadczenia pracownika. Im więcej godzin przepracowanych tym stawka coraz to wyższa. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na rękę. Pracuje się przeważnie 5 -6 dni w tygodniu i jest to ok. 50 godzin pracy. Do pracy należy zabrać ubranie. Nie nakładamy żadnych ograniczeń wiekowych osoba zdecydowana sama powinna ocenić czy poradzi sobie z jej wykonaniem. Jedynym wymogiem jest silna motywacja oraz chęci i dobra sprawność fizyczna do pracy. Na początku praca jest na okres od 3 do 9 miesięcy. Z możliwością zjazdów. Wybrani pracownicy którzy wykażą się dużą motywację i zaangażowanie mogą liczyć na podjęcie stałej współpracy również na innych stanowiskach i mają szansę na kilkuletni kontrakt, jeżeli oczywiście wyrażą na to zgodę. Jest to praca legalna na umowę, którą to podpisuje się na miejscu pracy z Właścicielem farmy. Język obcy nie jest wymagany, na miejscu są polscy koordynatorzy którzy pomagają w wielu różnych sprawach.
Formalności związane z terminami wyjazdów i miejscem dokładnie będę uzgadniał telefonicznie z każdym indywidualnie na minimum tydzień przed wyjazdem żeby jeszcze był czas na dopięcie reszty szczegółów. Jeżeli państwo się oczywiście decydujecie. Jest to postępowanie rekrutacyjne na najbliższy termin wyjazdu 1 lipca a także na pozostałe które będą organizowane. Jedynym warunkiem otrzymania pracy jest opłata rekrutacyjna w wysokości 35zł wymagana od każdej osoby na poniżej podane konto. Nie jest to duża kwota, jest ona potwierdzeniem zarezerwowania miejsca.
Gdy lista osób się zapełni ogłoszenie zostanie usunięte z serwisu. W obecnej chwili miejsca są i przelew można wykonywać. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie poinformuję mailem i będę nawiązywał kontakt telefonicznie. Po wpłacie proszę o przesłanie mi skanu dowodu osobistego obydwóch stron. W tytule przelewu proszę o wpisanie Imienia i nazwiska oraz nr telefonu kontaktowego do państwa.
16 1140 2004 0000 3102 7251 0371
Jan Zawodzki
Ul.Pilicka 12 02-53
02-533 Warszawa (Mokotów)


98 2340 0009 0400 4010 0001 9597
Bank Polbank EFG Dawid Kaptur

terri
Posty: 358
Rejestracja: 25 sty 2007, 22:59
Lokalizacja: UK

Re: Jan Zawodzki kolejny sozust

Postautor: terri » 30 cze 2011, 21:52

aha, znowu jakis prekret. az mi wstyd tego wszystkiego czytac. Jak Polacy traktuja swoich rodakow to jest tylko wstyd.


meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
 

 

cron