praca w magazynach tesco

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
martyrs

praca w magazynach tesco

Postautor: martyrs » 29 cze 2011, 23:41

Kod: Zaznacz cały

Angielsko-Polska agencja rekrutacji JobForAll, prowadzi rekrutacje osób na magazyny marketów TESCO, praca rozpoczyna się od 18.07.2011 i będzie trwała aż do uzupełnienia wolnych wakatów, praca jest dla mężczyzn, kobiet oraz dla par. Praca w systemie zmianowym od 8godzin dziennie do 12 godzin dziennie w zależności od zapotrzebowania klienta oraz od państwa chęci do pracy. Praca polegająca na kompletowaniu towaru i układaniu na palety oraz przygotowanie do wysyłki. Praca lekka, nie wymagająca wysiłku. Stawki godzinowe od 7.50 do 10.50 netto, nadgodziny płacone 50% podstawowej stawki. Umowa podpisywana w Wielkiej Brytanii zaraz po przyjeździe na miejscu, agencja zapewnia zakwaterowanie, odbiór z lotniska, pomoc w załatwieniu konta bankowego oraz numeru NIN potrzebnego do pracy w Wielkiej Brytanii. Język angielski nie jest wymagany ponieważ na magazynach pracuje dużo Polaków. CV najlepiej wraz ze zdj proszę wysyłać na adres agencji: JobForAll_UK@yahoo.co.uk Będziemy się z państwem kontaktować od 11.07.2011 by mieli państwo czas na przygotowanie do wyjazdu.
słyszal ktos o tym?/ dla mnie to kit

Małgorzata
Administracja forum
Kontakt:

Re: praca w magazynach tesco

Postautor: Małgorzata » 30 cze 2011, 00:04

Czy gostek podał już numer konta gdzie "należy" dokonać wpłaty - zaliczki, kaucji, kosztów rekrutacji i inne tego typu bzdety?

Kelly

Postautor: Kelly » 30 cze 2011, 09:25

witam, tez jestem zainteresowany tą oferta pracy i właśnie nie wiem czy można temu zaufać.
Napisałem maila czy pobierają jakiekolwiek pieniądze wczoraj w nocy, jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi. (wiadomo oszust i tak sie do tego nie przyzna) ale moze dostane wiecej informacji na ten temat, tez pisałeś/aś do niego na maila?

w razie czego 9246140 to moje gadu jakby ktoś cos na ten temat wiecej wiedział pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi

Kelly

Postautor: Kelly » 30 cze 2011, 09:29

sorry ale nie wiem jak edydowac posty

jeszcze chciałem dodac ze nie jest nigdzie napisane o zadnej wpłacie co do zapytania.
ja bym sie skusił na tą oferte bo moze akurat, pieniędzy nie mam zamiaru im dawać jak sie okaze ze beda jakies chcieli to im powiem narazie i poszukam pracy tam na własna reke

martyrs

Postautor: martyrs » 30 cze 2011, 10:08

NO ja tez zamierzam wyjechac stad,mialem zakret zyciowy i musze sie odbic,a ty kelly kiedy chcesz jechac??/ to moze bysmy pojechali razem jakby co to moje gg 2636741

terri

Postautor: terri » 30 cze 2011, 21:42

>>>witam, tez jestem zainteresowany tą oferta pracy i właśnie nie wiem czy można temu zaufać.

z gory Ci powiem, ze tu cos nie tak jest. Na stronach Tesco sa wakaty (jak oczywiscie sa) i mozna do nich napisac. A podawanie emaila jako ...yahoo.co.uk to jest nawet smieszne. Najlepiej zadzwonic do byle jakiego Tesco w UK i zapytac sie czy oni uzywaja ta wlasnie firme do sprowadzenia ludzi z Polski. Cos tutaj z realiami w UK sie nie zgadza - tyle ludzi jest na bezrobociu - a tu w Polsce szukaja pracownikow. To byloby smieszne, gdyby nie bylo tak tragiczne.

terri

Postautor: terri » 30 cze 2011, 21:47

znalazlam taka strone na tesco
www.tesco-careers.com/home/faq

ewerthon

Postautor: ewerthon » 01 lip 2011, 22:26

Również byłem zainteresowany tą ofertą i nawet wysłałem CV, ale teraz jak się temu bliżej przyjrzeć, to stwierdzam, że to będzie podpucha. Oferta wygląda za dobrze, zwłaszcza zdanie "Praca lekka, nie wymagająca wysiłku.", często czytam ogłoszenia o pracę, ale jak widzę takie coś, to od razu nabieram podejrzeń. Nie ma lekkiej pracy od polskiego pośrednika, chyba, że po znajomości. Musi być jakiś haczyk. Jeśli ktoś będzie wiedział coś na ten temat, to proszę do mnie pisać na gg 1770011.

Kelly

Postautor: Kelly » 02 lip 2011, 03:30

teraz ta sama firma poszukuje ludzi na wózki widłowe niby tez do tesco i płacą jeszcze wiecej

Wiolex

Postautor: Wiolex » 03 lip 2011, 19:43

Również znalazłam to ogłoszenie i byłam chętna. Chciałam też zgłosić kandydaturę, jednak chyba zrezygnuje. Znalazłam w necie coś takiego:

http://www.praca.apsik.co.uk/artykuly.p ... tykuly=514

Nie jestem pewna jednak czy artykuł dotyczy tego i czy ta firma to oszustwo :) Jednak mam nadzieję, że troszkę tym pomogę. Pozdrawiam serdecznie!

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl