Zostałem oszukany przez pseudo fachowca:(:(

konrado941
Kontakt:

Postautor: konrado941 » 18 cze 2008, 18:09

Dziekuje wszystkim za udzielenie rad. A co do jego danych to mam adres, telefon bo gościa polecił mi znajomy tyle że nic nie powiedział o tym, że jest naciągaczem może sma też nie wiedział. Z tym dyktafonem to też myślałem tyle że jak to w Polsce nagrywanie jest nie zgodne z prawem a oszukiwanie ludzi jest niekaralne i nie wiem dlaczego się tak dzieje ale cóż co kraj to obyczaj. Jutro się biore do roboty jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to piszcię DZIĘKUJE SERDECZNIE
KP

konrado941
Kontakt:

Postautor: konrado941 » 18 cze 2008, 18:17

A jeszcze co do kosztorysów to nic takiego nie dostałem:( po drugie on nie ma zarejstrowanej działalności dowiedziałem się po skończonej robocie jak nie chciał wystawić rachunku a mój błąd tkwi w tym że mogłem poprosić o umowę np zlecenie w dniu rozpoczęcia pracy MĄDRY POLAK PO SZKODZIE
KP

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 19 cze 2008, 09:43

nagrywanie jest dozwolone gdy nagrywasz rozmowy,których jesteś uczestnikiem
Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

Awatar użytkownika
maddie_k
Kontakt:

Postautor: maddie_k » 19 cze 2008, 09:44

a jak nie ma działalności to może jest na emeryturze i nie może dorabiać takich sum.... podkablować go i już :evil:
Geniusz ma ograniczenia, głupota nie jest aż tak upośledzona ;)

harp

Re: Zostałem oszukany przez pseudo fachowca:(:(

Postautor: harp » 19 cze 2008, 22:21

Witam !!!
Na forum szukam pomocy. Chciałbym dowiedzieć się kilka ważnych dla mnie rzeczy. W zeszłym tygodniu kończył prace u mnie w domu pewien pseudo fachowiec, którego polecił mi znajomy. Kiedy przyszło do wypłaty zażyczył sobie sporą sumę pieniędzy o której wcześniej nie było mowy.Po długich negocjacjach cena została obniżona ale i tak nie była to cena która była wcześniej ustalana.Więc zgodziłem sie lecz zarządałem wystawienia rachunku na tą kwotę. Pseudo fachowiec powiedział mi że gdyby wiedział o rachunku to już by go tu dawno nie było. Wnioskując działał cały czas na czarno.Nie wypłaciłem mu tych pieniędzy i nie chciałem z nim rozmawiać. Jednak gdy wyszedłem z domu moja żona dała mu te pieniądze do świętego spokoju żeby się z nim nie kłócić bo zagroził że jak nie dostanie pieniędzy to jej tą robote rozpier....Gdy wróciłem fachowca już nie było. Teraz proszę o pomoc jak dojść do sprawiedliwości aby ten gość już nikomu takiego czegoś nie wyrządził i abydopadło do prawo:(:(
Hm , ciekawe co by tu napisal ten fachowiec?? a ze tak zapytam bo nic o tym nie piszesz wiec wniosek z tego taki ze pan fachowiec wykonal swoja robote nalezycie??? bo chyba nie powiesz mi ze zaplaciles za fuszere?a i jeszczer cos czasami tak na robotach jest ze wydarzy sie cos nieprzewidzianego i robia sie dodatkowe koszty-ale takie rzeczy ustala sie na bierzaca z inwestorem, wiec jesli kolesiowi cos wypadlo i koszta by wzrosly to zapewne powiadomilby cie o tym fakcie - no bo jesli nie to tez mogl sie liczyc z tym ze mu nie zaplacisz,pzdr

konrado941
Kontakt:

Postautor: konrado941 » 20 cze 2008, 14:53

No własnie sęk w tym że nic nie mówił w trakcie a po drugie robote zrobił nie najgorzej ale to nie zmienia faktu że może sobie jak mu wyjdzie robota windować cene w góre. Robota wyszła nie najgorzej bo przypilnowałem gościa i stałem nad nim przez prawie cały czas. Ale to też nie świadczy o tym żę cena rośnie w gore. Tak czy inaczej już więcej takich dziadów nie chce znać!!!!!!!!
KP

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Inne”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl